“Free Ukraine Fund” заохочує інвестиції

Український центр безпеки та співпраці, який 2 квітня відзначає 3-ю річницю свого заснування, реалізовує проєкт посилення оборонних можливостей України за допомогою передових технологій та інновацій 

Від початку війни росії проти України у 2014 році команда Українського центру безпеки та співпраці почала надавати допомогу Силам оборони, доставляючи усе необхідне українським захисникам безпосередньо на лінію фронту.

За цей час їм за підтримки міжнародних партнерів було передано десятки автівок, сотні систем супутникового звʼязку, комплектів захисної амуніції, безпілотних літальних апаратів тощо на десятки мільйонів гривень.

Однак виклики, які несе повномасштабне вторгнення російської федерації, змушують шукати нові підходи для підтримки захисників України, які щодня наближають перемогу.

Саме для посилення оборонних можливостей України за допомогою передових технологій та інновацій командою УЦБС був започаткований проєкт “Free Ukraine Fund”. Його реалізація передбачає підтримку бойових підрозділів України (СП “Kraken” ГУР МО, 32-га ОМБ та інших) шляхом постійного постачання нових технологій від виробників відповідно до їхніх потреб.

На 2024 рік ініціатори проєкту визначили завдання зібрати для комплексного забезпечення підрозділів військовим обладнанням та набоями 500 тисяч доларів. Мова йде про автотранспорт, дрони, засоби звʼязку, техніку та амуніцію у сучасному виконанні.

З огляду на наявні ресурси  “Free Ukraine Fund” цілком під силу акумулювати заявлену суму, при цьому він розраховує на підтримку своєї ініціативи з боку потенційних партнерів. Адже тільки разом ми можемо перемогти жорстокого і підступного ворога.

Більш детально, як долучитися до проєкту, за посиланням

This site uses cookies to offer you a better browsing experience. By browsing this website, you agree to our use of cookies.