Незламність українців криється в беззаперечній вірі у власні сили, в перемогу,

та в те, що всі російські злочинці будуть покарані.

про проєкт

Команда Українського центру безпеки та співпраці була однією з перших хто збирав фото та відеодокази про злочини росіян в Україні на щойно деокупованих територіях Київщини, Харківщини, Херсонщини, а також на прифронтових територіях Луганщини та Донеччини.

Зважаючи на умови цензури, ми не можемо показати вам вбитих українців, які не пережили тортури чи загинули від рук російських військових через постріл в потилицю. Ми не можемо показати вам скалічених внаслідок ракетних та артилерійських обстрілів. Ми не можемо показати того, як насправді виглядає російська військова агресія, адже вона ховається в понівечених життях.

експозиція

Інформацію про подальші експозиції фотопроєкту буде розміщено на сторінках УЦБС.

Вперше фотовиставку презентували 24 лютого 2023 р. перед однією зі штаб-квартир ООН в Женеві, адже те що стане найбільшим покаранням для агресора – це виключення з Ради Безпеки ООН. Поки право вето знаходиться в руках терориста – ми не можемо говорити про мир в глобальній перспективі.

рік незламності. точка неповернення

репортаж (Женева)

підтримай нас!

Український центр безпеки та співпраці створює незалежну аналітику в геополітичному дискурсі та посилює голос України у світі

Фотопроєкт “Рік незламності. Точка неповернення” створений командою Українського центру безпеки та співпраці. Команда висловлює вдячність і пошану всім дотичним до створення проєкту. Поширення та копіювання матеріалів можливе лише за погодження представників УЦБС.