росія використовує свій вплив на членство в міжнародних організаціях лише з однією метою

Війна росії проти України відкрила очі на багато жахливих речей. Зокрема “діяльність” структур під егідою Червоного Хреста – організації, яка мала найвищий рівень довіри у світі. Однак не цього разу. Прикриваючись принципом нейтральності, Червоний Хрест намагається приховати факти того, що від його імені підтримується російський терор проти українців.

російський червоний хрест в крові українців

ЗЛОЧИНИ РОСІЙСЬКОГО ЧХ:

ПІДТРИМКА ОКУПАНТІВ

Збір коштів на підтримку мобілізованих на війну з Україною росіян та їхніх родин, зокрема збір на безпілотники та пошиття форми для військових. Голова російського ЧХ  є одним з організаторів руху “Волонтери-медики”, що прямо отримує фінансування від російського уряду для надання медичних послуг армії РФ. 

БЛОКУВАННЯ ОЗБРОЄННЯ ДЛЯ УКРАЇНИ

Російський Червоний Хрест намагатиметься видати звіт з тимчасово окупованих територій, який включатиме фейкових очевидців та сфабриковані відео про ймовірні атаки українських військових цивільного населення, порушення ними принципів Женевських конвенцій та міжнародного права загалом

Наразі Український офіс МКЧХ – єдиний, що засудив такі дії Червоного Хреста РФ та закликав партнерів по організації вжити жорстких заходів щодо російського офісу.

МАТЕРІАЛИ КАМПАНІЇ:

ПОШИР ІНФОРМАЦІЮ ПРО ЗЛОЧИНИ ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА

Російський Червоний Хрест є одним із фронтів у стратегії російської гібридної війни. Ця закономірність буде збільшуватися обмежуючи підтримку України країнами Заходу.

Завантажуй візуальні матеріали та поширюй кампанію у соцмережах з хештегом #BANRUSSIANREDCROSS, виходь на мітинги та протести перед представництвом Червоного Хреста у своєму місті/країні.

Завантажити матеріали

Всі опубліковані матеріали та цитати належать їх авторам та дозволені для передруку і поширення лише з зазначення авторства. (с) 2023 рік. Український центр безпеки та співпраці