Український центр безпеки та співпраці

Віра в Україну - віра у вільне майбутнє світу

Війни, репресії, голодомори та інші непрості випробування впали на плечі українського народу у ХХ столітті. Тоталітарна Росія, яка окупувала новостворену Українську державу після Першої світової війни, впродовж 70 років поневолення знищила мільйони людей. Представники не одного покоління українців віддали свої життя у боротьбі за волю та незалежність, яка була відновлена у 1991 році з падінням Совєтського Союзу.

У 2013 році Москва руками своїх маріонеток знову захотіла відібрати в українців свободу, однак нація захистила її в полум’ї Революції Гідності. Через це наступного 2014 року російська армія окупувала Крим, частину Донецької та Луганської областей та розпочала бойові дії проти України. Але український народ та його військо стримали кремлівський наступ і продовжують тримати оборону демократії та всього вільного світу.

Ми відкриті для всіх, хто підтримує шлях України до НАТО та ЄС, для всіх, хто розуміє, що одна з найбільших загроз вільної Європи — це Росія і російська агресія, для всіх, хто розуміє, що захист національної гідності, свободи та демократії є запорукою існування вільного світу.

Сергій Кузан — голова та співзасновник Українського центру безпеки та співпраці

Про нас

Український центр безпеки та співпраці заснований у квітні 2021 року командою, яка сформувалась під час Революції Гідності в Україні.

З початком збройної агресії Росії, окупаціїї Криму та частини Донецької та Луганської областей України основна частина команди організовувала підтримку сил Антитерористичної операції (Операції Об’єднаних сил), доправляючи гуманітарну допомогу передовим підрозділам Української Армії на лінії зіткнення. Паралельно команда запустила громадську кампанію #ВимкниРосійське, направлену на маркування, виявлення та протидію впливів Кремля в Україні та світі, зокрема в політиці, економіці, культурі та гуманітарній сфері.

Крім того, команда організувала десятки візитів представників західних аналітичних центрів, науковців, політиків та журналістів до України, в рамках яких були зустрічі з першими особами держави, очільниками силових відомств, командирами та бійцями передових підрозділів, які тримають оборону проти збройних формувань РФ на сході України.

Налагодити нові канали комунікації, створити нові майданчики діалогу та співпраці, підтримати на громадському та експертному рівні кроки з євроатлантичної інтеграції, посилення національної безпеки та оборони України — основне покликання УЦБС.

НАШІ завдання

Український центр безпеки та співпраці має за мету сприяння безпеці та обороні України шляхом:

1

Надання та обміну інформацією про безпекову ситуацію в Україні та регіоні українським установам та міжнародним партнерам, які сприяють посиленню безпеки та обороноздатності України

2

Налагодження співпраці між українськими державними діячами, громадськими установами та їх колегами в партнерських країнах

3

Сприяння розвитку громадянського суспільства, утвердження цінностей демократії для забезпечення національних інтересів та посилення авторитету України у світі.

засновники