Free ukraine fund

Від початку війни росії проти України у 2014 році команда Українського центру безпеки та співпраці, за підтримки міжнародних партнерів, надала допомоги підрозділам Сил оборони України на десятки мільйонів гривень. 

Ми доставляємо усе необхідне захисникам України безпосередньо на лінію фронту. За цей час ми передали десятки автівок, сотні систем супутникового звʼязку, комплектів захисної амуніції, безпілотних літальних апаратів тощо.

Виклики, які несе повномасштабне вторгнення російської федерації, змушує шукати нові підходи для підтримки захисників України, які щодня наближають перемогу. Безпілотні системи уже показали свою ефективність проти чисельно переважаючих сил ворога, саме тому ми розпочинаємо проект “Free Ukraine Fund”

Наша мета – посилити оборонні можливості України за допомогою передових технологій та інновацій.

Більш детально у описі проєкту

Завантажити презентацію

Реквізити для підтримки проєкту

Paypal: [email protected]

Призначення платежу: Благодійний безповоротний внесок

38672.99

Зібрано $38 672,99 з $500 000

БО БФ “УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР БЕЗПЕКИ ТА СПІВПРАЦІ” збирає благодійні пожертви у вигляді грошових коштів, з метою підтримки на постійній основі українських військових виробників та бойових підрозділів (СП “Кракен”, 32-га окрема механізована бригада та інші). Сплачуючи благодійний внесок через інструмент LiqPay та/або у випадку оплати за реквізитам Фонду, Ви надаєте автоматичну згоду на перерозподіл коштів на інші проєкти Фонду (якщо збір коштів закритий або неактуальний), а також погоджуєтесь на те, що сума пожертвування не підлягає поверненню.

Наша загальна ціль до 30.04.2025 року: $500 000 на розробку та забезпечення підрозділів наземними дронами, FPV-дронами та патронами.

Якщо Ви хочете підтримати конкретний напрямок, зв’яжіться з нами [email protected]

Підтримуючи нас, будь ласка, вкажіть у призначенні платежу “Благодійний внесок на діяльність фонду від ПІБ”

Дякуємо Вам за підтримку!

Адреса:
м. Київ, пр-т Голосіївський
Україна, 03127