Перед штаб-квартирою ООН у Женеві відкрилася фотовиставка «Рік незламності. Точка неповернення»

Фото-виставка УЦБС перед штаб-квартирою ООН у Женеві


24 лютого, на річницю повномасштабного вторгнення, команда Українського центру безпеки та співпраці за підтримки Женевського відділу Українського товариства в Швейцарії відкрила фотовиставку, для якої збирала фото докази про злочини росіян в Україні на деокупованих територіях Київщини, Харківщини, Херсонщини, а також на прифронтових територіях Луганщини та Донеччини.

Читайте також: кампанія #unrussiaUN про виключення рф зі склади Ради Безпеки ООН

На відкритті виставки виступив голова Українського центру безпеки та співпраці Сергій Кузан. 

“Вчора на Генасамблеї ООН 141 країна проголосувала за резолюцію щодо України, укладеної на основі Формули мирну Володимира Зеленського. росія, як і 6 інших здебільшого африканських країн, проголосували проти та останній тиждень намагалась перешкодити роботі інституції. Виключення росії з Радбезу ООН є без сумніву складним, але необхідним політичним рішенням для Заходу. Сьогодні ми з командою в Європі, щоб не дати забути про злочини росіян в Україні. Як і про те, що вбивця досі за столом Організації Об’єднаних Націй “, – заявив Сергій Кузан.

Виставка розгорнута під «Зламаним стільцем» – символом відмови від збройного насильства проти цивільних. Фото вперше презентовані перед однією зі штаб-квартир ООН в Женеві, адже найпершим покаранням для агресора має стати виключення рф з Ради Безпеки ООН. Поки право вето знаходиться в руках терориста, ми не зможемо говорити про мир в глобальній перспективі.

Читайте також: фотовиставка УЦБС “Рік незламності. Точка неповернення”

This site uses cookies to offer you a better browsing experience. By browsing this website, you agree to our use of cookies.