Російська військова агресія проти України – це вершина айсберга: Соломія Хома від УЦБС у Празі

1-2 грудня у Празі відбулася конференція українських діаспорних організацій, у якій лектором виступила координаторка з міжнародної співпраці УЦБС Соломія Хома. 

Захід присвячений стратегії протидії російській пропаганді обʼєднав представників організацій з понад 15 країн Європи та складався з декількох блоків. 

На ньому Соломія Хома (керівниця напряму міжнародної співпраці УЦБС та представниця ЄКУ в Києві) закцентувала увагу учасників на загрозі російських впливів в рамках міжнародної кампанії “#ВИМКНИ РОСІЙСЬКЕ” з протидії росії на економічному, політичному та культурному рівнях. 

“Держава-терорист присутня у всіх ключових сферах суспільств: політичній, економічній, інформаційній, гуманітарній. У кожній вона десятками років збільшувала свій вплив, розвивала власні мережі, легалізувала їх відповідно до норм місцевого законодавства, щоб використати на свою користь. Зараз ми розширюємо нашу експертизу та досвід протидії росії, щоб зупинити державу-терориста на глобальному рівні”.

Досвідом дослідження і протидії російській мережі впливів УЦБС системно ділиться на міжнародних майданчиках та власних каналах. 


Під час виступу Соломія Хома підкреслила тяглість кремлівської стратегії війни: “росія воює не лише проти України, а й проти всього цивілізованого світу. Держава-терорист присутня у всіх ключових сферах суспільств, і протягом десятків років вона лише нарощувала систему впливу”.

Російська військова агресія проти України – це вершина айсберга, за якою криється масштабна мережа російських впливів у світі.


Соломія Хома – координаторка з міжнародної співпраці УЦБС та представниця Європейського Конгресу Українців у Києві.


“Завдяки розбудованій мережі впливу росія відновлює свої ресурси, за рахунок чого продовжує вести повномасштабну війну у центрі Європи. “Друзі” рф в європейських країнах також підігрівають відчуття вседозволеності та безкарності держави-терориста, що призводить до нових злочинів. В умовах наростаючої загрози нашим ключовим завданням є виявлення та протидія російським впливам у світі”, – наголосила Соломія Хома наприкінці виступу.  

Соломія Хома, координаторка з міжнародної співпраці УЦБС та представниця Європейського Конгресу Українців у Києві, на конференції українських діаспорних організацій у Празі. Джерело – УЦБС.

Український центр безпеки та співпраці продовжує свою роботу разом з представництвами та партнерами над маркуванням та висвітленням критичності боротьби з росією на всіх рівнях суспільства. 

Дякуємо Bohdan Rajčinec, European Congress of Ukrainians / Європейський Конґрес Українців та International Centre for Migration Policy Development (ICMPD) за організацію зустрічі!

This site uses cookies to offer you a better browsing experience. By browsing this website, you agree to our use of cookies.