Координаторка з міжнародної співпраці УЦБС взяла участь у першому Nordic Ukraine Advocacy Summit

10-11 червня у Стокгольмі Nordic Ukraine Advocacy Summit об’єднав 25 учасників з країн Північної Європи та України. Зустріч мала на меті посилити  міжнародну співпрацю та адвокацію для України, задля спільного наближення перемоги. 

Учасники Nordic Ukraine Advocacy Summit. Джерело – Andrоsova.


На заході Соломія Хома, координаторка з міжнародної співпраці УЦБС презентувала проект з протидії мережі російським впливам у світі. Він покликаний звернути увагу українських громад закордоном на присутність росії та проросійських лідерів думок в політичному та медійному просторі країн Європи.

“Саміт Nordic Ukraine Advocacy зібрав лідерів громад, які працюють для посилення голосу України у світі. Наші єдність та боротьба з російськими впливами зараз критичні для наближення Перемоги та безпеки західного світу”, – наголосилаСоломія Хома  під час презентації.

Опісля саміту, його учасники провели демонстрацію, закликавши увесь цивілізований світ засудити акт екоциду, який росія скоїла підірвавши Каховську ГЕС, і зробити все можливе, щоб зупинити та покарати державу-терориста. 

Читайте також: Каховська ГЕС “впала”: вже місяць росія переконує весь світ у своїй непричетності

Соломія Хома та учасники демонстрації. Джерело – Andrоsova.


Кремль веде свою війну не лише проти України – Європа також є  полем бою для росії проти миру та свободи. Без використання ракет, танків чи артилерії, проте із залученням мережі впливів та агентів. Заяви про “неоднозначність” очевидних злочинів рф, які звучать з вуст проросійських політиків, просування політики ізоляціонізму в країнах Заходу для зосередження на власних проблемах – яскраві та чіткі приклади мережі агентури росії. 

Читайте також: Російський слід навколо ратифікації вступу Швеції до НАТО і до чого тут Коран

Ворог хоче затягнути війну, змусити Україну сісти за стіл перемовин та схилити до перемир‘я, щоб накопичити сили для нової атаки.

“Найвирішальніші часи для України ще попереду, тож головним завдання українських громад закордоном є збереження єдності та гучні заклики до світових лідерів на підтримку України. Перемога – це відповідальність кожного з нас, в якому б куточку світу ми не були”,  – наголосила Соломія Хома. 

Організатори саміту та демонстрації – партнери Українського центру безпеки та співпраці  в Швеції Nordic Ukraine Forum

Висловлюємо подяку спонсорам саміту Фонду Конрада Аденауера / Konrad-Adenauer-Stiftung Nordic Countries Project та Stockholm Free World Forum (Frivärld) за сприяння у проведенні заходу та участь в українській боротьбі.

This site uses cookies to offer you a better browsing experience. By browsing this website, you agree to our use of cookies.