Голова УЦБС Сергій Кузан взяв участь у «GLOBSEC» у м.Братислава

Голова Українського центру безпеки та співпраці Сергій Кузан взяв участь у «GLOBSEC» у м.Братислава (Словаччина) — міжнародній стратегічній конференції в регіоні Центральної та Східної Європи, який є одним з ТОП-5 найбільших світових конференцій з безпеки. Учасники заходу – політики та експерти з понад 65 країн. 

Ключовими темами для обговорення на цьогорічному форумі були формування нового безпекового устрою Європи та постійна підтримка України на тлі російсько-української війни. 

Піднімаючи питання нової системи безпеки в Європі світ почав помічати небезпеку російських впливів, які розгортаються з новою силою, розхитуючи  західні держави. 

Читайте також: Координаторка з міжнародної співпраці УЦБС взяла участь у першому Nordic Ukraine Advocacy Summit

“Вторгнення росії на територію України стало не просто збройною агресією — це напад на цивілізований світ, демократію та світову безпеку. Застосовуючи гібридні методи ведення війни кремль розширює свою мережу впливів у Європі, просуває проросійські наративи та власні інтереси у політику західних держав, розхитуючи внутрішньополітичний устрій цих країн”, — зазначив Сергій Кузан.

Голова УЦБС Сергій Кузан на “GLOBSEC”. Джерело – УЦБС.


Головні зусилля росіян спрямовані на те, щоб розхитати внутрішньополітичну ситуацію в країнах та вплинути на наших західних партнерів, задля припинення підтримки ними України хоча б на якийсь час.

Довідково: У червні 2022 року В. Зеленський виступив під час форуму онлайн, закликавши світ звернути увагу на підтримку України. Протягом своєї історії «GLOBSEC» приймав  спікерами Папу Франциска, Девіда Кемерона, Мадлен Олбрайт, Андерса Фог Расмуссен, Урсулу  фон дер Ляєн, Майкла Чертоффа, Джона Маккейна, Збігнєва Бжезінського та багато інших. 

This site uses cookies to offer you a better browsing experience. By browsing this website, you agree to our use of cookies.