«Український центр безпеки та співпраці» та Академія СБУ домовилися про співпрацю 

Відповідний меморандум підписали Голова Українського центру безпеки та співпраці Сергій Кузан та Ректор Національної академії СБУ Андрій Черняк.  

Документ передбачає організацію та проведення спільних досліджень, підготовку наукових видань, освітніх проєктів, а також розробку навчальних програм у сфері протидії російським гібридним впливам. 

Голова УЦБС поділився із представниками Академії основними напрямами роботи Центру та його досягненнями. 

«Наші пріоритетні завдання у 2024 році – у тісній співпраці з нашими партнерами за кордоном та в Україні послабити вплив рф у світі – їхніх політиків, бізнесу, медіа та культурних центрів», – зауважив Сергій Кузан.

Ректор Академії Андрій Черняк наголосив, що з початку повномасштабної війни колектив закладу активно працює над розвитком державно-приватного та міжнародного партнерства для об’єднання зусиль у посиленні стійкості України до безпекових загроз. Також Андрій Черняк розповів про проєкти, до яких долучаються співробітники та курсанти Академії, спрямовані на допомогу практичним підрозділам СБУ й іншим підрозділам сектору оборони.

«У цей складний час нам, як ніколи, треба бути об’єднаними, гнучкими та швидкими. Лише так ми досягнемо спільної мети – перемоги України!» – підкреслив Черняк.

Він також презентував УЦБС низку унікальних науково-практичних видань, які були підготовленими представниками Академії спільно з українськими фахівцями за підтримки іноземних інституцій, зокрема, з питань інформаційної безпеки, аналітичної розвідки та стратегічних комунікацій.

Фото: Національна академія СБУ

This site uses cookies to offer you a better browsing experience. By browsing this website, you agree to our use of cookies.