У Берліні відбувся XIV зʼїзд Європейського Конгресу Українців за участі делегації УЦБС

Учасники зʼїзду Європейського Конгресу Українців. Джерело – УЦБС.


27-28 травня у Берліні відбувся XIV зʼїзд Європейського Конгресу Українців, учасниками якого була делегація Українського центру безпеки та співпраці. 

Цьогорічний з’їзд ЄКУ був присвячений діяльності організації в умовах повномасштабного вторгнення. На заході обрано нове керівництво ЄКУ – зокрема, головою ЄКУ переобрано Богдана Райчинця, та визначено стратегічні напрямки роботи для всіх організацій-членів, серед яких – протидія російським впливам на міжнародному рівні. 


Якщо нам не вдасться зупинити Росію не лише в Україні, але і на Заході – нова велика війна неминуча. Тож ми продовжуємо глобальну боротьбу з росією з нашими партнерами – Європейським конґресом українців та його організаціями-членами“, – наголосив голова УЦБС Сергій Кузан. 


Окремим результатом зʼїзду є домовленість щодо відкриття Європейським конґресом у співпраці з УЦБС свого представництва в Україні та підсилення роботи офісу ЄКУ в Брюсселі. 

Читайте також: “Російська політика і Донбас. Війна, дезінформація – і байдужість Заходу”: панельна дискусія УЦБС

Саме російські впливи, вкорінені в нашій державі з часів совєтської окупації, дали їй можливість ослаблювати нас протягом трьох десятків років та розпочати війну. Тож зараз українці по всьому світу мусять ділитись цим досвідом. Важливий внесок кожного за кордоном зараз – увага до всіх проявів російських впливів та акцентування на них перед громадянами держав“, – зазначає координаторка міжнародної співпраці УЦБС Соломія Хома. 

Захід відбувся за підтримки ICMPD.

This site uses cookies to offer you a better browsing experience. By browsing this website, you agree to our use of cookies.