Регіони росії вже не мають коштів на оплату мобілізованим

Проблеми з оголошеною у росії частковою мобілізацією набирають обертів. Окрім відео з незадоволени мобілізованими, що активно поширюється соцмережами, також стало відомо, що у регіонах вже просто не вистачає грошей на підтримку військових.

Зокрема, в Омську депутати міської ради прийняли рішення, про виплату грошових утримань лише мобілізованим чиновникам. Як зазначається, інші жителі регіону, яких мобілізували місцеві військкомати, жодних виплат не отримуватимуть. Зрештою, компенсації бюджетникам теж під питанням, бо як нещодавно висловився місцевий губернатор Александр Бурков, в регіоні немає коштів навіть на виплату зарплат бюджетникам. Подібні проблеми з бюджетом також виникли у Алтайського краю та у Новосибірської області.

Незважаючи на це росія продовжує активно пропагувати залучення до війни проти України серед своїх громадян. Нещодавно навіть зʼявилась можливість добровільно призватись через портал державних послуг («Госуслуги»), а в деяких пабліках ВК почали натякати на другу хвилю часткової мобілізації.

Проте у цьому випадку російським воєнкомам залишається сподіватись лише на роботу пропагандистів “другої армії світу”, адже матеріального стимулу воювати проти України, росія, схоже, забезпечити не здатна.

Надія Рогальська

This site uses cookies to offer you a better browsing experience. By browsing this website, you agree to our use of cookies.