Навіть за відсутності американської допомоги Україна чинитиме агресору війдчайдушний опір – голова УЦБС

Чергова спроба президента США Джо Байдена під час зустрічі 27 лютого з лідерами Конгресу досягти компромісу у розблокуванні допомоги Україні виявилася безуспішною, і таке затягування з наданням фінансової підтримки вже зараз відчутно позначається на перебігу війни.

Без сумніву, Україна за будь-яких умов продовжуватиме на полі бою свою боротьбу з росією. Однак ціна такої боротьби за відсутності американської допомоги кратно зросте.

На цьому, коментуючи для бельгійського видання L’Echo поточну ситуацію у війні, наголосив голова Українського центру безпеки та співпраці Сергій Кузан.

«Протягом п’яти місяців ми не отримували військової допомоги, і це впливає на наш моральний стан», – зазначив С.  Кузан.

Разом з тим, на його думку, війна не може затягнутися, тому що росія вже використала третину своїх запасів радянських часів, і повинна вичерпати власні військові потужності у 2026 році, а її промисловість вже працює на максимумі.

Як би росія не намагалася за масштабами руйнувань перетворити Україну в Чечню та Сирію, в агресора не вистачить сил для її завоювання, а українці чинитимуть цим спробам відчайдушний опір, переконаний голова УЦБС.

При цьому у війні з росією дуже важливою він називає боротьбу з її бізнесом та агентами впливу за кордоном, яка має стати обов’язком для всіх країн. Зокрема, влив москви на собі сьогодні відчуває Бельгія, де російська група НЛМК наближеного до путіна олігарха владіміра лісіна з метою уникнення санкцій чинить тиск на уряд, чому є документальні підтвердження.

Детальніше – за посиланням: https://www.lecho.be/dossiers/conflit-ukraine-russie/deux-ans-apres-l-invasion-russe-l-ukraine-ne-se-rendra-jamais/10529026.html

This site uses cookies to offer you a better browsing experience. By browsing this website, you agree to our use of cookies.