НАТО підтримує законопроєкт про основи національного спротиву

У НАТО готові надати експертну підтримку щодо законопроєкту № 5557 про основи національного спротиву, що наразі розглядається у Верховній Раді України. 

Про це під час обговорення із заступником керівника Офісу Президента України Романом Машовцем заявив стратегічний радник НАТО з питань Cил спеціальних операцій (ССО) Майкл Ріпасс (США).

Окрему увагу на зустрічі приділили особливій ролі, яку відіграватимуть Сили спеціальних операцій ЗСУ в розбудові національного спротиву та руху опору.

Також сторони обговорили прогрес у досягненні взаємосумісності з підрозділами країн Організації Північноатлантичного договору. Роман Машовець наголосив на важливості розширення взаємодії з членами Альянсу, насамперед шляхом урахування досвіду розбудови сил спеціальних операцій в умовах сучасних загроз та поінформував про стан розвитку українського війська. 

Зі свого боку Майкл Ріпасс підтвердив незмінність підтримки України з боку НАТО у розбудові ССО для забезпечення суверенітету нашої держави.

Детальніше: https://bit.ly/3qpuTQg

This site uses cookies to offer you a better browsing experience. By browsing this website, you agree to our use of cookies.