На Заході відбулися протестні демонстрації проти незаконних “псевдовиборів” на ТОТ України

9-10 вересня у Стокгольмі, Римі, Парижі та Лісабоні відбулися демонстрації українців та небайдужих громадян у знак протесту незаконному проведенню “псевдовиборів” на тимчасово окупованих територіях України. У той самий час на українських землях росіяни проводили “фінальне голосування” за представників окупаційної влади.

Активісти вийшли на вулиці та площі європейських міст, аби вкотре звернути увагу уряду на злочини, які вчиняє росія.

Читайте також: Легітимізація “псевдовиборів”: як Захід закриває очі на російські злочини

Організаторами демонстрацій виступили організації-партнери УЦБС на Заході: Nordic Ukraine Forum, Спілка українців Португалії, обʼєднання українців Франції та Християнське Товариство Українців в Італії.

Демонстрація у знак протесту проведенню “псевдовиборів” у Стокгольмі, Швеція. Джерело – Nordic Ukraine Forum


Те, що відбувається зараз на окупованих територіях суверенної держави – пряме порушення четвертої Женевської Конвенції, яка мала б захищати права людей під окупацією. Погрози зброєю, репресії через відмову голосувати та примус йти на дільниці не мають нічого спільного із демократією, ілюзію якої намагається показати світу рф.

Демонстрація у знак протесту незаконному проведенню “псевдовиборів” у Римі, Італія.
Джерело – Християнське Товариство Українців в Італії.


Це ще один прецедент на підтвердження того що росія – держава-терорист і має бути визнаною такою на Заході, а представники урядів, політики та діячі, які незаконно відвідували тимчасово окуповані території, тим самим легітимізуючи незаконну окупацію, мають понести за це відповідальність. 

Висловлюємо подяку за фото з демонстрації: Olha Androsova

This site uses cookies to offer you a better browsing experience. By browsing this website, you agree to our use of cookies.