Діджиталізація russian edition – в росії ввели закон про електронне вручення повісток під час нової хвилі мобілізації

СОВЕТ ФЕДЕРАЦИИ ФЕДЕРАЛЬНОГО СОБРАНИЯ РОССИЙСКОЙ ФЕДЕРАЦИИ


«На россіі всьо за планом»: днями совєт фєдєрации прийняв закон про створення єдиного військового реєстру. пєсков вже заявив, що відновлення мобілізації не планується, а прийняття нового закону повʼязане з виконанням обовʼязків військовозобовʼязаних. Але всі розуміють, що як і всі заяви російської влади, це – брехня. 

Новий закон дозволяє надсилати  військовозобовʼязаним цифрові повістки, а також вводити ряд обмежень для громадян, котрі отримали повістку та не прийшли у військкомат. Окрім цього документ дозволяє автоматично ставити громадян на військовий облік без особистої появи до військкомату – на основі даних державних інформаційних систем. 

Читайте також: Мобілізація 2.0: у росії продовжують надходити повістки жителям регіонів, де мобілізаційні плани уже виконано

Після значних втрат на фронті, військове командування рф продовжує вдаватися до нових маніпуляцій, мобілізуючи нові хвилі “гарматного мʼяса” та поповнюючи резерви своєї армії. Нові закони лише допомагатимуть приховано проводити мобілізацію та вчиняти злочини”, – зазначив голова УЦБС Сергій Кузан.

Як відбуватиметься вручення електронних повісток за новим законом?

Повістки як і раніше будуть надсилатись у письмовій формі, проте ще й дублюватимуться електронно. Якщо отримання паперової повістки можна було уникнути чи відтягнути, то електронна буде вважатися врученою з моменту її розміщення в особистому кабінеті росіянина на порталі “госуслуги” куди людину реєструють в обов’язковому форматі. 

Які наслідки для росіян матиме чергова ахінея кремлівської верхівки? 

За “неявку” у військкомат протягом 20 днів без поважної причини росіян будуть обмежувати у правах, серед яких заборона

  • реєстрації громадянина як індивідуального підприємця;
  • реєстрація транспортного засобу та нерухомості;
  • обмеження на право керування транспортним засобом та видання кредиту;

Окрім цього можуть вводитися додаткові обмеження на виплати, пільги та інші види фінансової підтримки. 

Коментуючи прийнятий закон спікерка совєта фєдєрации зазначила: «Мы создавали новые форматы, чтобы людям было удобно ими пользоваться. Это позволит законопослушным гражданам своевременно получить информацию о направленных им повестка удобным для них способом. Ну что здесь плохого?»

Дійсно, як заявила інша спікерка, в автоматичній постановці на облік немає нічого поганого і це аж ніяк “не є порушенням прав людини”. Мобілізуватись –це обовʼязок громадянина, адже воювати за кривавого диктатора мрія кожного “свідомого” росіянина.

“Єдиним виходом для новомобілізованих росіян, які не бажають бути частиною злочинного механізму, є  офіційний державний проєкт “Хочу Жить”. Кожен, хто отримав повістку може звернутися на гарячу лінію проєкту та отримати інструкцію, як безпечно здатися у полон та уникнути смерті чи каліцтва на фронті, – резюмував голова УЦБС Сергій Кузан.

Піхур Анастасія

This site uses cookies to offer you a better browsing experience. By browsing this website, you agree to our use of cookies.