Існує глобальна загроза російського гібридного втручання у абсолютно всі процеси в ЄС – Кузан

Об’єднання Українських Організацій Німеччини спільно з Українським центром безпеки та співпраці провели панельну дискусію на тему “Defending Europe – Support Ukraine: 2024 priorities” в рамках CAFE KYIV, одного з найбільших в Німеччині заходів присвячених Україні. 

Ключовим спікером на заході виступив голова УЦБС Сергій Кузан: “Ми попереджаємо сьогодні наших партнерів про насправді глобальні загрози російського гібридного втручання у абсолютно всі процеси, якими сьогодні живе кожна країна та кожен громадянин Заходу. У цій війні, хто знайде в собі більше сил та внутрішнього ресурсу вистояти – той і здобуде перемогу. Вірю, що ця перемога за Україною, за Європою і всім цивілізованим світом”.

У 2024 році росія продовжуватиме нарощувати свої потужності для політичного, економічного та інформаційного впливу на країни Європи:

  • Максимально сприятиме потраплянню проросійських осіб та політичних партій до Європейського Парламенту, а також на місцевих виборах до парламентів. 
  • Розширюватиме свій вплив та тиск через роботу російського бізнесу через який по країнах легітимізовано значні фінансові ресурси на проведення різноманітних кампаній впливу.
  • Продовжуватиме формувати та розбудовувати свою мережу впливу та поширення пропаганди через діяльність Россотруднічєства, Русскіх домов та центрів русской культури. 

Символічно, що дискусія відбулася в залі під назвою “Донецьк”. 

Дякуємо всім, хто до нас приєднався, продовжує підтримувати Україну та, головне, діяти для нашої спільної перемоги!

This site uses cookies to offer you a better browsing experience. By browsing this website, you agree to our use of cookies.