Голова УЦБС Сергій Кузан звернувся до громадськості та політиків на демонстрації у Мюнхені

голова Українського центру безпеки та співпраці на головній площі Мюнхену

голова Українського центру безпеки та співпраці Сергій Кузан на демонстрації у Мюнхені


18 лютого на головній площі Мюнхена під час проведення Саміту міністрів закордонних справ G-7 та Мюнхенської конференції з безпеки відбулася демонстрація із закликом підтримати виключення рф з Радбезу ООН. У заході взяли участь провідні німецькі політики, члени Бундестагу та делегація УЦБС.

«Сьогодні у Німеччині, раніше в інших європейських країнах, бачу постійні підтвердження, що Україна об‘єднала навколо себе світ. Але найголовнішого світ ще не зробив – не припинив сподівання, що з росією можна домовитись і що рф можна саджати за спільний стіл з демократичними державами в міжнародній інституції, відповідальній за мир на планеті»  – заявив голова УЦБС Сергій Кузан під час демонстрації

9 років тому російська зброя вперше потрапила на територію України під час Євромайдану, щоб злякати нас. Сьогодні вже 361 день як росія, не змінюючи терористичної тактики, продовжує залякувати нас. Тепер ракетами: бомблячи будинки, вбиваючи людей, стираючи з лиця землі цілі міста. 

Кожен українець на фронті й по цілому світу зараз є бійцем у нашій найбільшій національно-визвольній боротьбі. І так само, як сили оборони перемелюють ворога під Бахмутом і Вугледаром, нашим щоденним завданням є знищення російського впливу в кожній країні світу.

У своєму зверненні Кузан Сергій звернувся до усіх, хто підтримує Україну: держава-терорист не може впливати на рішення, які стосуються світового миру. рф – не місце у Раді Безпеки ООН.

Читайте також: кампанія #unrussiaUN про виключення рф зі склади Ради Безпеки ООН


Делегація УЦБС у Мюнхені

This site uses cookies to offer you a better browsing experience. By browsing this website, you agree to our use of cookies.