Вже завтра стілець в ООН займе росія #unrussiaUN

Спікери та гості дискусії. Джерело – УЦБС


31 березня у Брюсселі відбулася дискусія «Головування держави-агресора в Радбезі ООН: перспективи подальшої роботи організації» організована УЦБС і Ukrainian Civil Society Hub.

Дискусія була присвячена майбутньому головуванню рф в Радбезі ООН з 1 квітня.  Спікери, зокрема координаторка міжнародної співпраці УЦБС Соломія Хома, обговорювали можливості реформування Організації Об’єднаних Націй  які допоможуть скасувати членство держави-терориста та роль громадськості для протидії російським впливам. 

Вже завтра російська федерація строком на один місяць посяде місце голови в Раді безпеки ООН. Це означає, що у рф буде модераторська функція під час засідань, а це своєю чергою дозволить москві визначати порядок денний і представляти організацію в інших міжнародних інституціях. Саме представник росії (Василь Небензя) зможе виступати зі своєю власною позицією представляючи ООН, а його обличчя буде уособлювати організацію, яка пропагує мир.

Читайте також: кампанія #unrussiaUN про виключення рф зі склади Ради Безпеки ООН

Координаторка міжнародної співпраці УЦБС Соломія Хома. Джерело – УЦБС

“Головування рф демонструє, на що сьогодні перетворилась Рада безпеки ООН. Піддаючись російському впливу та  маніпуляціям з боку держави-терориста, організація  вже не здатна запобігати воєнним злочинам і агресії”, – наголосила Соломія Хома.

Допоки партизани підривають тили росіян на окупованих територіях і в самій росії, а українські дипломати докладають зусиль для збільшення військової допомоги від союзників, ООН дозволяє росії очолити міжнародну організацію. Фронт боротьби з російськими агентурними мережами, які уже змінюють суспільну думку західних країн на свою користь залишається незакритим.

“Так як українські воїни готуються до контрнаступу, так і світ має переходити від оборони до наступу.  Тепер потрібно не лише говорити правду про боротьбу України, а й нищити російську агентуру до того, як вона почне діяти на повну, залучаючи до своїх лав місцевих громадян”, – резюмувала Соломія Хома.

Дякуємо партнерам України та спікерам дискусії:

Координаторці міжнародної співпраці УЦБС Соломія Хома;
Голові організації Globsec в Брюсселі Roland Freudenstein;
Голові офісу Ради зовнішньої політики “Українська призма” в Брюсселі Olga Chyzhova;
Представнику Місії України при ЄС ;
Стажерам депутатів Європейського Парламенту та депутатам Верховної ради України.

Захід організовано Українським центром безпеки та співпраці в рамках кампанії про виключення росії з Ради Безпеки ООН #unrussiaUN

This site uses cookies to offer you a better browsing experience. By browsing this website, you agree to our use of cookies.