Стрілянина в Підмосков’ї – теракт, організований ФСБ

25 років тому для виправдання продовження війни з Чечнею, кремль на чолі з владіміром путіним організував теракт на Каширському шосе. Метою, яку переслідує москва сьогоднішнім прецедентом у Підмосков’ї, так само є породження страху та радикалізації серед населення для проведення мобілізації та виправдання продовження ведення війни з Україною. Важливо, що сьогодні вранці прес-секретар путіна пєсков вперше заявив про те, що росія перебуває у стані війни замість звичного всім російського наративу про так звану «спеціальну воєнну операцію»: «Так, це починалося як спеціальна військова операція, але тільки-но там утворилася ця компашка, коли колективний Захід став учасником цього на боці України, для нас це вже стало війною». Завершення дня так званим терактом прямо підкріплює його заяву. 

Примітно, що серед російських провладних медіа та каналів у соцмережах активно поширюється версія про нібито причетність до теракту бійців Російського добровольчого корпусу. У той же час, на противагу рейду російських добровольців на територіях прикордонних областей росії, інформацію про який всіляко блокували та не поширювали, відео з “Крокус сіті хола”, де відбулась стрілянина та підпал приміщення, активно поширюють підконтрольні російською владою медіа.

Розстріл людей у підмосковному Красногорську є свідомою провокацією російських спецслужб. І це є ще одним вагомим аргументом для міжнародної спільноти посилити боротьбу з терористами і не допустити поширення цього вірусу на свою територію.

This site uses cookies to offer you a better browsing experience. By browsing this website, you agree to our use of cookies.