Громадські організації звернулися із закликом не співпрацювати з проросійськими політичними силами в Європі

сенатор Клаудіу Тарзіу

24 січня 2024 року президент Національної лідерської ради партії «Альянс за союз румунів» (AUR) сенатор Клаудіу Тарзіу заявив про необхідність анексії українських територій, зокрема Бессарабії, Буковини та Закарпаття.

У червні 2021 року стало відомо, що Рада європейських консерваторів і реформістів (ECR) оформила кандидатуру партії «Альянс за союз румунів» (AUR) як повноправного члена Організації. Європейські консерватори та реформісти (ECR) –  європейська політична партія, яка має в Європейському Парламенті представництво із 67 депутатів та значний вплив на політику Європейського Союзу.

У зв’язку з цим 12 громадських організацій Європи та Український центр безпеки та співпраці подали спільне звернення до депутатів Європейського Парламенту від ECR з проханням переглянути перспективи майбутньої співпраці з AUR. 

“Політична партія ECR була і є залученою на найвищому рівні до підтримки Україну в боротьбі з російськими загарбниками, і за це ми висловлюємо глибоку вдячність. Однак членство AUR в ECR за цих умов легітимізує партію, яка має точно такі ж імперіалістичні бачення, як і терористичний режим, який розв’язав найбільшу війну на європейській території після закінчення Другої світової війни. У цьому контексті ми повторюємо наше прохання припинити співпрацю з партією AUR, а отже, відхилити її кандидатуру на повноправні члени ECR” – прокоментував голова Українського центру безпеки та співпраці Сергій Кузан.

ПОВНИЙ ПЕРЕЛІК ПІДПИСАНТІВ

European Congress of Ukrainians

Associazione “UaMi” 

PeopleforUkraine ODV-ETS 

Malve – Ucraini di Ravenna 

Associazione Insieme Per Ucraina – Organizzazione di Volontariato 

Ukrainian Security and Cooperation Centre 

Organizzazione di volontariato ODV “GROMADA” 

Associazione Cristiana degli Ucraini in Italia

Leleka odv Modena
Associazione “Liberi Oltre Le Illusioni” 

Malve di Ucraina aps

Fundacja UNITERS (United Volunteers)

Związek Ukraińców w Polsce (Association of Ukrainians in Poland)

This site uses cookies to offer you a better browsing experience. By browsing this website, you agree to our use of cookies.